Prekių grąžinimas

Svarstote, ar galėsite grąžinti internetinėje parduotuvėje www.marskinelis.lt įsigytą prekę? 

 

Taip, galėsite. Tiesa, visada jei turite dvejonių dėl tinkamo dydžio ar modelio, visų pirma, kreipkitės konsultacijos el. paštu uzsakymai@marskinelis.lt arba telefonu 867270769. Mes mielai patarsime, be to, tai padės Jums išvengti ilgos grąžinimo - keitimo procedūros. 

 

Visgi, jei internetu pirkta prekė Jums netiko, tuomet nedelsiant informuokite mus apie tai elektroniniu paštu  uzsakymai@marskinelis.lt užpildę ir atsiuntę "Prekės keitimo - grąžinimo formą".  

 

Per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos, bet kurį pirkinį Jūs galite:

 

  • keisti į kitą dydį;
  • keisti prekę į kitą modelį;
  • susigrąžinti už prekę sumokėtus pinigus.Marškinėliai pagaminti pagal individualų užsakymą (su Jūsų atsiųsta nuotrauka ar tekstu) nėra keičiami į kitą dydi ar kitas prekes.

Svarbu! Transporto išlaidos nėra grąžinamos.

 

Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

  • Prekė negali būti devėta ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta ir nepraradusi savo vertės.
  • Prekė turi būti pateikta originalioje gamintojo pakuotėje ir nepraradusi prekinės išvaizdos.

Prekė turi likti su visomis prikabintomis etiketėmis.

Keičiama arba grąžinama prekė turi būti pristatyta adresu: Švitrigailos 40B (PC "Fresh Market" 2 aukštas) LT-03209, Vilnius. Siųsti galima kurjeriu, paštu arba pristatyti patiems, darbo valandomis nurodytu adresu.

 

Kartu su grąžinama preke turi būti pateiktas  "Prekės grąžinimo ar keitimo prašymas"  ir pirkimą parduotuvėje www.marskinelis.lt įrodantis dokumentas (PVM sąskaita faktūra).


www.marskinelis.lt darbuotojas gavęs keičiamą ar grąžinamą prekę per 14 dienų įsipareigoja informuoti klientą, ar prekė atitiko grąžinimo/keitimo kriterijus. Jei grąžinama/keičiama prekė atitinka šiuos kriterijus, mes įsipareigojame pakeisti prekę arba grąžinti už ją sumokėtus pinigus.


Prekių keitimas: 

www.marskinelis.lt įsipareigoja keičiamą prekę pakeisti į bet kurią kitą prekę (-es), kurios (-ių) vertė neviršyja keičiamos prekės. Pirkėjas gali keisti į prekę, kuri yra pateikta pardavimui www.marskinelis.lt parduotuvės asortimente.