PRISTATYMO INFORMACIJA

Prekių pristatymas

Norime pasiūlyti Jums, patį plačiausią drabužių reklamai ir ne tik, pasirinkimą Lietuvoje.  Siūlome rinktis net iš 50 gamintojų.

Jūs galite užsakyti nors ir po 1 prekę iš skirtingu gamintojų.

Prekių pristatymas į mūsų sandelį gali užtrukti nuo 4 iki 10 d.d tad jeigu užsakymas yra labai skubus rekomenduojame prieš patvirtinant užsakymą parašyti uzsakymai@marskinelis.lt arba paskambinti 8 672 70 769 dėl tikslaus pristatymo laiko.

Užsakymams iki 100€ yra taikomas minimalaus užsakymo mokestis 10€, užsakymams virš 100€ šis mokestis nėra taikomas.

Atsiėmimas biure (NEMOKAMAI) - užsakymą atsiimti galite atvykus į UAB “Marškinėlis“ biurą, esantį adresu: Paneriių g. 26  Vilnius,  LT-03209 Vilnius  Kai tik prekės bus pagamintos Jus informuosime el. paštu arba pranešime telefonu. Darbo laikas 8:00-17:00 Penkatdienį 8:00-16:00

Pristatymas per LP EXPRESS kurjerius:

Siunta pristatoma ant siuntos nurodytu gavėjo adresu kitą darbo dieną po siuntos išsiuntimo iš marskinelis.lt dienos. 
Prieš pristatydamas siuntą gavėjui, LP EXPRESS kurjeris susisiekia su siuntos gavėju telefonu, nurodytu ant siuntos, ir informuoja jį apie numatomą siuntos pristatymo laiką.
Nepavykus susisiekti su siuntos gavėju telefonu, LP EXPRESS kurjeris pristato siuntą gavėjui ant siuntos nurodytu gavėjo adresu.
Pristatymo metu, nepavykus įteikti siuntos ne dėl LP EXPRESS kaltės, LP EXPRESS kurjeris gaunamosios pašto korespondencijos siuntų dėžutėje gavėjui palieka siuntos gavimo pranešimą, kuriame nurodo neįteiktos siuntos saugojimo adresą ir / arba telefono numerį, kuriuo paskambinęs siuntos gavėjas gali gauti informacijos apie saugomos siuntos atsiėmimo sąlygas.
Siunta, kurios nepavyko įteikti nurodytu siuntos gavėjo adresu ne dėl LP EXPRESS kaltės, nemokamai saugoma pašte / LP EXPRESS kurjerio darbo vietoje pagal siuntos gavėjo adresą 15 kalendorinių dienų nuo siuntos gavimo pašte / kurjerio darbo vietoje dienos.
Siuntos gavėjo neatsiimta arba ne dėl LP EXPRESS kaltės neįteikta siunta, pasibaigus siuntos saugojimo terminui, grąžinama Marskinelis.lt.
Pristatymo kaina: 4€
SVARBU:  Primename, kad turite pasirinkti prekių pristatymo adresą, kuriuo būsite, kai kurjeris pristatys Jums prekes. Jeigu pasirinktu laiku būsite kitu adresu, jį ir įveskite, pavyzdžiui, darbovietės adresą.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, uždarykite pranešimą arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.